O nas
O nas Historia
Historia
Спільне українсько-польське підприємство ТзОВ “Етрус” працює  на ринку харчових продуктів з травня 1995 року і є виробником безалкогольних газованих напоїв ТМ „OLIMPIA” і соковмісних безалкогольних газованих напоїв ТМ „ФРУТТЕЛА”.

На сьогодні фруктові газовані напої власного виробництва заповнили досить суттєвий сегмент ринку відповідної продукції в більшості регіонів України. Цього вдалося досягти завдяки дотримуванню чіткої політики нашої фірми – максимальна якість за помірну ціну.
 
У процесі виготовлення безалкогольних напоїв задіяно тільки високоякісну сировину з натуральних компонентів, використовується вітчизняний цукор. Для зручності споживачів напої розливаються в ПЕТ-пляшки місткістю 1.0, 1.5, 2.0 та 3.0 літра.
 
ТМ „OLIMPIA” – це ціла гама газованих безалкогольних напоїв широкого асортименту: Апельсиновий Бум,  Мультивітамін, Виноградне Гроно, Лимонадний Джо, Ситро,  Дон Лимон,  Райське Яблуко, Японська Груша, Березовий Гай. Окремої уваги заслуговує  напій Олімпія-Квас.

ТМ „ФРУТТЕЛА” - нова серія освіжаючих напоїв на 100%-му цукрі з високим вмістом натуральних фруктових соків. Це добре знайомі і улюблені споживачеві смаки апельсину, міксу цитрусових, яблука, вишні, лимону. Окремої уваги заслуговують новинки -  тонізуючий напій – Тонік, Ситро та Тархун. Вітамін С, що міститься в напоях, відноситься до так званих антиоксидантів — він захищає клітини організму людини від вільних радикалів і розщеплює холестерин.

СУПП ТзОВ „Етрус” також виготовляє напої під замовлення ТМ „Барвінок” (ТзОВ „ ТМ ”Барвінок”), ТМ „100 Classic” (Німеччина), „Крам-Ко” (США) і ін.

Усі безалкогольні напої виготовляються на основі води, добутої зі свердловини глибиною 250 м. Питна столова вода “АКВА ВІТА” – вода зі свердловини, що пройшла чотирьохступеневу очистку, і яка в перекладі з латині означає “жива вода”. Така назва пішла після того, як Інститут екології людини, провівши аналізи складу води та її властивостей, визначив, що в порівнянні з еталоном питної води вона має більший  позитивний біоенергетичний заряд. Так, наприклад, зерно в нашій воді проростає в два рази швидше, в порівнянні з еталоном питної води.

В березні 2005 року у зв’язку із диверсифікацією діяльності  на підприємстві запроваджено виробництво нової продукції – круп’яні палички глазуровані і неглазуровані під ТМ „БОБО” зі смаками: шоколад, тоффі-карамель, полуниця.

Головна увага на підприємстві приділяється якості продукції. Особливо варто зазначити той факт, що фірма “Етрус” має акредитовану лабораторію, яка є структурним підрозділом підприємства. Спеціалістами лабораторії постійно проводиться фізико-хімічний та органолептичний контроль за випуском продукції, що на сьогодні є дуже важливим моментом в якісних показниках напоїв. Результатом такої діяльності стало нагородження напоїв виробництва СУПП ТзОВ “Етрус” дипломом лауреата за перше місце в Першому Всеукраїнському конкурсі якості 2002 року та нагородження Дипломом за перемогу у фіналі всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України – 2004” в номінації „продовольчі товари”.

На сьогодні  компанія „Етрус” входить до першої десятки  рейтингу виробників фруктових безалкогольних напоїв в Україні. Головною метою  компанії на даний час є модернізація виробництва та нарощування об’ємів, розширення регіонів збуту.
 
На території України наше підприємство має власне представництво в м. Тернопіль, а також працює через дистрибуційні компанії в вісімнадцяти регіонах, а саме Івано-Франківській, Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Закарпатській, Чернівецькій, Житомирській, Вінницькій, Кіровоградській, Черкаській, Київській, Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Дніпропетровській, Чернігівській та Полтавській  областях.

Сьогодні СУПП ТзОВ „Етрус” активно співпрацює наступними мережевими компаніями на ринку України: ТзОВ „АТБ-Маркет” (м. Дніпропетровськ), ТзОВ „Торгова компанія „Інтермаркет” (м. Львів), ТзОВ „Торгова мережа „Барвінок” (м. Львів), ЗАТ „Фуршет”, ТзОВ торгівельно-виробнича  компанія „Львівхолод” (торгівельна  мережа  „Рукавичка” - м. Львів і Львівська обл.), торгівельна мережа „Фаворит”       (м. Івано-Франківськ), ТзОВ „Сільпо” (Західний регіон), торгівельна мережа „Барва” (Закарпатська обл.), торгівельна мережа „Дастор”, торгівельна мережа „Большая Ложка” (Дніпропетровська обл.), торгівельний центр „Караван” (м. Чернівці), ПСЮ „Вопак” (м. Ужгород), ТзОВ „Континіум Трейд” (м. Луцьк), мережа „Колібріс” (ЗАТ „Агроконтракт”, м. Луцьк) і ін.